Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Program studentského bezpečnostního barcampu

AMO AMO / Ed. 2. 5. 2019
Program studentského bezpečnostního barcampu

Barcamp pro studenty středních a vysokých škol ve věku 15-26 let na téma NATO, české a mezinárodní bezpečnosti pořádaný pod záštitou ministra zahraničních věcí ČR Tomáše Petříčka Asociací pro mezinárodní otázky (AMO) a Ministerstvem zahraničních věcí ČR s podporou Odboru veřejné diplomacie NATO a Velvyslanectví spojených států amerických v ČR.

Dopolední program ve formě konferenčních příspěvků se věnuje bezpečnostním tématům, která jsou podle řečníků v dnešní době klíčová jak z pohledu NATO, tak bezpečnosti obecně. Cílem dopolední části je ukázat pohledy studentů a pozvaných osobností, vytvořit tematický kontext a nastolit možné otázky, pro odpolední diskuzní workshopy.

Odpolední program ve formě diskuzních workshopů nabídne účastníkům specifická bezpečnostní témata pod vedením odborníků na danou problematiku. Každý student se účastní dvou workshopů na základě svých preferencí. Odpolední část slouží jako prostor pro diskuzi odborníků se studenty na témata související s různými aspekty bezpečnosti, ať už z pohledu diplomatického, tak akademického.

 

Datum: úterý, 7. května 2019

Místo: Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Černínský palác, Loretánské náměstí 101/5, Praha 1

KE STAŽENÍ

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky