Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Členky networku zhodnotily české předsednictví s Alicí Krutilovou, ředitelkou Odboru pro předsednictví ČR v Radě EU

Vendula Kazlauskas Vendula Kazlauskas / Ed. 19. 1. 2023
Členky networku zhodnotily české předsednictví s Alicí Krutilovou, ředitelkou Odboru pro předsednictví ČR v Radě EU

Finišující české předsednictví v Radě EU probraly členky Networku žen v české zahraniční politice přímo s jednou z nejpovolanějších expertek k tomuto tématu – pozvání na setkání 24. 11. přijala Alice Krutilová, ředitelka Odboru pro předsednictví ČR v Radě EU na Úřadu vlády ČR.

Ta patří mezi nejzkušenější české diplomatky věnující se Evropské unii a během předsednictví řešila jak hladký průběh akcí na území České republiky, tak se podílela i na přípravě obsahu a priorit předsednictví a jejich komunikaci. 

V debatě se členkami se věnovala dosavadnímu průběhu českého předsednictví, přiblížila zákulisí nejvýznamnějších akcí i to, jaká nejvýznamnější jednání ještě české diplomatky a diplomaty do konce roku čekají.  

Alice Krutilová je také zaregistrovaná v Databázi expertek v oblasti zahraniční politiky, kterou provozuje AMO. Pokud jste odbornice z akademické, soukromé i veřejné sféry s expertizou v oblasti zahraniční, evropské a bezpečnostní politiky a ráda byste se do Databáze také zapojila, přidejte se k nám.

Tagy
Tagy
Evropa 3439
Česká republika 2766
česká evropská politika 778
česká zahraniční politika 1232
Ženy v české zahraniční politice 49
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: