Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Představujeme hodnoty vzdělávacího projektu Aklimatizace

Lucie Vodvářková Lucie Vodvářková / Ed. 9. 11. 2022
Představujeme hodnoty vzdělávacího projektu Aklimatizace

Projekt Aklimatizace vznikl, aby vzdělával mladé lidi o klimatických politikách, coby jednom z nejpalčivějších témat současné doby. Organizátoři projektu si však uvědomují i další neméně významné a často úzce související problémy naší společnosti a snaží se svým dílem v rámci projektu přispět k jejich řešení.

Celý projekt proto koncipujeme jako otevřený, inkluzivní a vytvářející bezpečné prostředí pro všechny zapojené s cílem stimulovat společný rozvoj a vytváření pozitivních pracovních i sociálních vazeb. Od účastníků a účastnic a stejně tak i přednášejících očekáváme vysokou úroveň vzájemného respektu. Nebudeme tolerovat žádné projevy nenávisti, netolerance či obtěžování. 

Rovnost pohlaví považujeme za nezbytný předpoklad pro přípravu všech aktivit a školení v rámci projektu Aklimatizace. Při výběru organizátorek a organizátorů, řečnic a řečníků, facilitátorek a facilitátorů, účastnic i účastníků projektu aktivně usilujeme o zachovávání genderové rovnováhy a zároveň bereme do úvahy další sociální kritéria. Pomáháme tak vytvářet rozmanité a inkluzivní prostředí.

Tagy
Tagy
energetika 457
životní prostředí 319
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: