Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Pracovní nabídka: Naše čínské projekty hledají posilu!

Přihlaste se do jedné z našich simulací určených pro studenty ZŠ, SŠ i VŠ

AMO AMO / Ed. 16. 9. 2016
Přihlaste se do jedné z našich simulací určených pro studenty ZŠ, SŠ i VŠ
foto AMO

AMO na podzim spustila přijímací řízení do několika vzdělávacích projektů určených pro žáky základních, středních i vysokých škol. Tady je jejich přehled:

Pražský studentský summit, největší vzdělávací projekt svého druhu ve střední Evropě, slaví letos již dvacátý druhý rok. Projektu se každoročně účastní více než 320 studentů z celé České republiky a jeho hlavní vzdělávací metodou je pro středoškoláky určená simulace jednání OSN (v češtině) a NATO (v angličtině) a pro vysokoškoláky Evropské unie (v češtině).

Termín uzavření přijímacího řízení do Modelu OSN je stanoven na 30. září, do Modelů NATO a EU pak 14. října.

Více informací naleznete zde.

Více si o registraci do jednotlivých modelů přečtěte zde.


 

V letošním roce pod hlavičkou Pražského studentského summitu pořádáme také sérii vzdělávacích regionálních simulací s podtitulem „Staň se diplomatem!“, které budou simulovat jednání Rady bezpečnosti OSN. Ty jsou určeny pro žáky 8. a 9. tříd základních škol (a odpovídajících ročníků gymnázií) a uskuteční se v několika českých krajích.

První akce pro žáky z Moravskoslezského kraje se bude konat 4. října v Ostravě. Nejpozdější termín pro odeslání přihlášky do této simulace je 25. září.

Více informací a registrační formulář naleznete zde.


 

U příležitosti nadcházejících amerických voleb AMO pořádá také simulace prezidentských volebních debat, které jsou určeny pro studenty středních škol a konají se v angličtině. Vybraní účastníci si budou moci vyzkoušet zastávat postoje republikánských či demokratických kandidátů v rámci veřejné debaty v Brně (24. října 2016, Knihovna Jiřího Mahena) a Praze (7. listopadu 2016, Centrum současného umění – DOX). Deadline pro odeslání přihlášek je 10. října.

Více informací naleznete zde.

Registrační formulář naleznete zde.

Tagy
Tagy
22. ročník Pražského studentského summitu 141
volby 1199
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz