Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

První workshop Pražského studentského summitu proběhl online!

AMO AMO / Ed. 2. 11. 2020
První workshop Pražského studentského summitu proběhl online!

I přes nepříznivou epidemiologickou situaci Summit probíhá i tento rok a to online.

Organizátoři se snažili o co největší přiblížení reálným setkáním, která se za běžných okolností konají na Vysoké škole ekonomické. Nechyběla společná část, kterou svým slovem v jednu hodinu odpoledne zahájila hlavní koordinátorka projektu Pavla Hrabcová. Po informačním okénku o průběhu ročníku následovala tříhodinová orgánová část.

Většina týmů začala seznamovací částí a představením předsedů, orgánu či jednotlivých bodů agendy. I online platformy nabízí možnost rozdělování do menších skupin, díky čemuž se uskutečnily dovednostní aktivity s větším prostorem pro interakci studentů. Workshop skončil v pět hodin odpoledne, přičemž studenti měli možnost připojit se k následné online socializaci a seznámit se tak neformálně se svými spoluúčastníky i organizátory. Narozdíl od běžných workshopů se v online prostředí neuskutečnil dopolední program, který se zpravidla skládá z přednášek hostů. Namísto toho se přednášky uskuteční ve středu a v pátek, a to skrze živé vysílání na facebooku Pražského studentského summitu, které bude veřejně přístupné.

Tagy
Tagy
25. ročník Pražského studentského summitu 1
vzdělávání 387
Česká republika 2519
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: