Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Děkujeme za obrovský zájem ve výběrovém řízení!

Lucie Vodvářková Lucie Vodvářková / Ed. 20. 2. 2023
Děkujeme za obrovský zájem ve výběrovém řízení!
foto AMO

Do výběrového řízení Aklimatizace se na konci roku 2022 přihlásilo 65 uchazečů/ek. Přihlášky do pilotního ročníku školení o klimatických politikách AMO vyhodnotil tým Aklimatizace na základě obdržených životopisu a motivačních dopisů.

Při výběru účastníků se dbalo na poměr studujících a pracujících v týmu, zkušeností v oboru a na genderovou rovnováhu. Mezi vybranými nalezneme mix studentů/ek a absolventů/ek společenskovědních, inženýrských, humanitních a přírodovědných oborů. Účastníci a účastnice z řad studentstva se nejčastěji věnují studiu práv a environmentálním vědám. Skupina mladých profesionálů/ek tvoří dynamický kolektiv z odvětví státní správy, médií, consultingu, neformálního vzdělávání a soukromého sektoru.

“Děkujeme všem za zájem o účast na projektu Aklimatizace. Ačkoli byl výběr opravdu náročný, protože jsme obdrželi velice zajímavé přihlášky, nebylo v našich možnostech na projekt přijmout všechny. Těší váš velký zájem o vzdělávání se v oblasti klimatických politik a doufáme, že v něm budou všichni zájemci pokračovat i nadále,” vzkazuje hlavní koordinátorka projektu Lucie Vodvářková.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: