Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Ve čtvrtek 24. září 2009 se v Praze uskutečnila odborná konference s názvem „České předsednictví v kontextu česko-francouzsko-švédské spolupráce.“ Konferenci, nad níž převzal záštitu ministr pro evropské záležitosti, Štefan Füle, připravila Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) za podpory Úřadu vlády České republiky a ve spolupráci s Velvyslanectvím Švédského království v Praze. Hlavním cílem expertního setkání bylo znodnotit výkon českého předsednictví v Radě EU v rámci francouzsko-česko-švédského předsednického tria.

Shromáždění přivítali velvyslanci Švédska, Catherine von Heidenstam a Francie, Charles Fries. Ve čtyřech tematických panelech zaměřených na otázky ekonomiky, energetiky, transatlantických vztahů a politiku sousedství zasedli zástupci předních evropských think-tanků, univerzit a výzkumných organizací, např. Charles Grant (Centre for European Reform, Londýn), Antonio Missiroli (European Policy Centre, Brusel) nebo Christian Lequesne (Sciences-Po, Paříž). Diskuzi v publiku sledovalo více než 80 zástupců státní správy, akademického sektoru, businessu, diplomacie a odborné veřejnosti.

POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Úřad vlády České republiky a Velvyslanectví Švédska v České republice
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: