Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít
Zahájení projektu “Vzděláváním ukrajinských i českých učitelů k lepší integraci ukrajinských dětí v českých školách”
foto KENNY ELIASON/UNSPLASH

Asociace pro mezinárodní otázky zahajuje projekt “Vzděláváním ukrajinských i českých učitelů k lepší integraci ukrajinských dětí v českých školách”, který navazuje na dlouhou tradici realizace česko-ukrajinských vzdělávacích projektů. 

Cílem projektu je zlepšit integraci ukrajinských dětí v českých školách a zvýšit porozumění mezi českými a ukrajinskými učiteli.

V rámci projektu budeme realizovat pedagogicko-psychologický kurz pro ukrajinské pracovníky v českých školách a semináře pro učitele přibližující příklady dobré praxe s integrací cizinců, práci s dětmi, které zažily traumatické situace, i komparaci českého a ukrajinského vzdělávacího systému.

Při realizaci projektu AMO bude spolupracovat s přednášejícími Pedagogické fakulty Masarykovy university v Brně a ukrajinskými akademiky, se kterými nás pojí řada let úspěšné spolupráce při realizaci projektů na Ukrajině

Projekt je finančně podpořen Mezinárodním visegrádským fondem.

Tagy
Tagy
Ukrajina 1055
válka na Ukrajině 667
Česká republika 2768
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: