Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně jsme zahájili registraci účastníků pedagogicko-psychologického kurzu, který se uskuteční v termínu 7.května -25. června 2022, přičemž se budeme setkávat každou sobotu.

Kurz je určený pro ukrajinské pedagogické pracovníky působící v českých školách, kteří chtějí získat povědomí o podstatě českého školství, o možných rozdílech v pojetí českého a ukrajinského vzdělávání a trendech, které rezonují v současném evropském školství. Bude kladen velký důraz na psychologické aspekty práce s dětmi a témata integrace a práce s jinakostí ve školním prostředí. Součástí kurzu je i výuka českého jazyka pro školní praxi.

Kurz proběhne v ukrajinském jazyce a vyučovat budou inspirativní ukrajinští a čeští pedagogové a psychologové. Výukové metody budou rozvíjet tvůrčí potenciál účastníků, kteří současně získají povědomí o životě v českém prostředí. Účastníci mají možnost vzájemné  komunikace a podpory a získají také informace důležité pro další vzdělávání i profesní uplatnění v České republice.

DATUM A ČAS

každou sobotu v termínu 7. května – 25. června 2022

LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: