Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Visegrádská letní škola je po roce zpět!

AMO AMO / Ed. 25. 3. 2016
Visegrádská letní škola je po roce zpět!
foto PAWEŁ MAZUR / VISEGRAD SUMMER SCHOOL

AMO Vás srdečně zve k účasti na Visegrádské letní škole, která letos zahajuje již svůj 15. ročník.

Visegrádská letní škola (Visegrad Summer School) je jedinečným kulturním a vzdělávacím programem, který probíhá každoročně počátkem léta v polském Krakově. Letošní jubilejní ročník se bude konat ve dnech 3. – 16. července 2016.

Dvoutýdenní cyklus přednášek, panelových diskuzí a workshopů je určen pro vysokoškolské studenty, absolventy a mladé profesionály ze zemí V4 a dalších států střední a východní Evropy, kteří mají zájem o diskusi nad aktuálním děním a politickými, ekonomickými a společenskými tématy, které v současnosti ve středoevropském prostoru rezonují.

V rámci letní školy v minulosti vystoupila řada významných osobností jako Timothy Garton Ash, Luděk Niedermayer, Adam Michnik, Lászlό Rajk, Martin Ehl, Czesław Miłosz či Magdaléna Vašáryová.

Náborový plakát VSS 2016

Stáhnout

Přihlašování probíhá do 31. března 2016 na oficiálních internetových stránkách VSS.

AMO patří mezi zakládající organizace tohoto projektu. Hlavním organizátorem letošního ročníku je polské sdružení Villa Decius a město Krakov. Letní škola je realizována díky podpoře Mezinárodního visegrádského fondu a Malopolského vojvodství.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky