Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Veřejná debata organizovaná Asociací pro mezinárodní otázky (AMO) společně s Moravskou zemskou knihovnou za podpory Ministerstva obrany ČR v rámci programu Příprava občanů k obraně státu (POKOS).

Čeští vojáci i novináři se v posledních dvou dekádách účastnili ozbrojených konfliktů na řadě míst na světě, například v Afghánistánu, Iráku, během balkánských válek či v afrických konfliktech Jaké jsou kontrasty vnímání ozbrojeného konfliktu válečnými reportéry na straně jedné a na straně druhé vojáky? Jaká jsou úskalí působení v terénu mezi místní populací?

Blog Tomáše Kaválka

Stáhnout

O svém působení ve válečných zónách budou mluvit novinářky Lenka Klicperová a Markéta Kutilová. Obě mají bohaté zkušenosti z válečných konfliktů jako je Afghánistán či Demokratická republika Kongo. Nejnověji společně v létě 2015 podnikly cestu do severní Sýrie, která je pod kontrolou kurdských rebelů. Debaty se zúčastní i pplk. David Čep, který působil jako velitel mechanizované čety vojenská mise KFOR či důstojník palebné podpory na vojenská mise ISAF – OMLT Brigade 209 sbor ANA (Afgánská národní armáda).

Hosté:

  • Lenka Klicperová, novinářka
  • Markéta Kutilová, novinářka
  • pplk. David Čep, UNOB

Moderátor:

  • Tomáš Kaválek, Asociace pro mezinárodní otázky (AMO)
DATUM A ČAS

pondělí, 23. listopadu 2015
18:00-19:30

MÍSTO

Moravská zemská knihovna
Kounicova 996/65a
Brno

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Ministerstvo obrany České republiky a Moravská zemská knihovna v Brně
PRACOVNÍ JAZYK
čeština a znaková řeč
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky