Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Pražský kulatý stůl odstartoval projekt Digital New Deal

AMO AMO / Ed. 7. 8. 2018
Pražský kulatý stůl odstartoval projekt Digital New Deal

V Praze proběhla první akce v rámci projektu Digital New Deal. Na ní byl představen a diskutován research paper napsaný mezinárodním týmem ze zemí V4.

Hlavním cílem projektu je otevřít širokou odbornou diskusi o tom, jaké jsou nejlepší cesty pro země V4 v kontextu probíhající digitální revoluce. Letšní projekt volně navazuje na projekt AMO Smooth Functioning of the Internal Market between V4 Countries, který byl podpořen Mezinárodním visegrádským fondem a Friedrich Naumann Foundation for Freedom v letech 2014-2016.

Zahajovací akce s názvem Society 4.0 ve V4 proběhla 12. 4. v Praze za účasti Europoslankyně Dity Charanzové. Fotografie z uzavřeného kulatého stolu najdete na našem Facebooku. Během něj byl také představen research paper, který najdete zdeAkce byla pořádána za podpory European Parliament, International Visegrad Fund, Friedrich-Naumann-Stiftung für die Freiheit a ve spolupráci s EURACTIV.cz.

Projekt Digital New Deal byl laskavě podpořen Mezinárodním visegrádským fondem a Friedrich Naumann Foundation for Freedom a je realizován ve spolupráci s Free Market Foundation (Maďarsko), Industrial Foundation (Polsko) a F. A. Hayek Foundation (Slovensko).

Tagy
Tagy
Maďarsko 192
Polsko 769
Slovensko 201
digitální agenda 59
Česká republika 2576
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: