Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Ve dnech 14. až 18. prosince 12.2015 se uskutečnila studijní cesta do České republiky věnovaná problematice rozvoje mezinárodní spolupráce a internacionalizace vysoké školy.

Skupina vedená vedoucí odboru mezinárodních styků PHDPU Oksanou Kovtun a vedoucí odboru vysokých škol Kyjevské oblasti Natalií Ustěnko absolvovala intenzivní sérii prezentací k problematice mezinárodní spolupráce.

Vedoucí oddělení pro strategii a mezinárodní marketing Centra zahraniční spolupráce při Masarykově univerzitě Violeta Osouchová se s nimi podělila o své dlouholeté zkušenosti a předala jim řadu názorných prezentací, jež byly přeloženy do ukrajinštiny a budou využity pro prezentace vedení univerzity i pedagogického sboru.

Jedním z cílů projektu je napomoci oddělení zahraničních styků PHDPU s rozvojem internacionalizace univerzity a větším zapojením studentů do mezinárodních mobilitních programů.

MÍSTO

Praha, Brno

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Česká rozvojová agentura
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: