Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Do týmu čínských projektů hledáme 2 analytiky / analytičky.

AMO hledá stážistu na pozici grafik/sázeč

AMO AMO / Ed. 25. 10. 2017

AMO hledá pro svůj projekt Pražský studentský summit stážistu na pozici grafika/sázeče. Ukázky své práce posílej do 8. listopadu 2017 na adam.cejka@amo.cz.

Náplň

  • vytváření grafických podkladů a propagačních materiálů
  • sázení novin Pražského studentského summitu Chronicle a vzdělávacích materiálů

Očekáváme

  • znalost práce s Adobe InDesign nebo  jiným podobným programem
  • časovou flexibilitu (cca 15 hodin měsíčně)
  • spolehlivost
  • kreativitu
  • samostatnost
  • touhu učit se novým věcem

Nabízíme

  • prostor pro vlastní realizaci
  • práci v dynamickém prostředí mladého kolektivu dobrovolníků
  • zázemí prestižního projektu s více než dvacetiletou tradicí
  • relevantní zkušenosti v oboru
  • písemné potvrzení o absolvované praxi
  • možnost účasti na všech akcích projektu

Pro zájemce

Pokud máš o spolupráci zájem, pošli krátký e-mail s ukázkou své práce na adam.cejka@amo.cz do 8. listopadu 2017. Budeme se těšit!

(Upozorňujeme, že se jedná o nehonorovanou spolupráci.)

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz