Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Nepřehlédněte:

České volby vyhrálo hnutí ANO. Co bude se zahraniční a evropskou politikou?

III. přípravné setkání XXII. ročníku Pražského studentského summitu

Na úvod dopoledního programu dostanou účastníci možnost vyzkoušet si plenární projev před svými kolegy, a vypilovat tak své rétorické a prezentační dovednosti. Dvanáct odvážných studentů vystoupí s projevy na téma konflikt v Sýrii.

Po plenárních projevech účastníky čeká blok seminářů věnujících se osobnímu rozvoji, seberealizaci a inspiraci. Jelikož se oblasti zájmu u studentů liší, v nabídce bude k nalezení pestrá škála seminářů pokrývající řadu témat. Novinář Jindřich Šídlo představí práci v médiích a pohovoří o svých mnohaletých zkušenostech. Základy vyjednávání budou představeny Ivanou Fabianovou z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, s efektivním učením poradí Tomáš Hruda z Education Republic.

PODÍVEJTE SE NA PROGRAM PŘÍPRAVNÉHO SETKÁNÍ

Stáhnout

Chorobné odkládání úkolů se stává bohužel nedílnou součástí životů nejen studentů, seminář Konec prokrastinace Matěje Krejčího jim však poradí, jak tuto neřest přemoci. Jak zvládnout Národní srovnávací zkoušky poradí účastníkům Edita Kleckerová ze společnosti Scio. Mezi hosty se také představí Kim Cowan, radová na oddělení politických a ekonomických vztahů a veřejné diplomacie z Kanadské ambasády, která pohovoří o fungování multikulturalismu v Kanadě.

DATUM A ČAS

28. ledna 2017

MÍSTO

Vysoká škola ekonomická
nám. Winstona Churchilla 1938/4
130 67
Praha 3

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PRACOVNÍ JAZYK
čeština, angličtina
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz