Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidej se k nám! Hledá se PR & EVENT MANAŽER/KA

V sobotu 7. listopadu proběhlo první přípravné setkání XXI. ročníku Pražského studentského summitu. Jeho hlavním hostem byl ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier, na programu byly také regionální semináře s analytiky AMO či práce v jednotlivých orgánech a modelech.

Brány Vysoké školy ekonomické v Praze se opět otevřely! V sobotu 7. listopadu proběhlo 1. přípravné setkání XXI. ročníku Pražského studentského summitu.

Setkání oficiálně zahájil hlavní koordinátor projektu Jakub Janik, po něm vystoupili i další dva členové vedení, Martin Mezenský a Eva Prudilová, a ředitelka mateřské AMO Vlaďka Votavová.

Během dopoledne měli účastníci možnost debatovat s ministrem pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřím Dienstbierem ml. na téma Lidská práva po roce 2015. Během vystoupení ministr mluvil o situaci na domácí i mezinárodní scéně.

Mladí delegáti se následně přesunuli na regionální semináře vedené analytiky AMO. Hosté účastníky obeznámili s hlavními problémy, které jednotlivé regiony aktuálně sužují. V odpolední části měli účastníci možnost získat kromě teoretických znalostí i praktické zkušenosti – v rámci jednotlivých orgánů se poprvé učili dovednostem k hájení zájmů svého státu.

Pevně věříme, že si účastníci užili první přípravné setkání stejně jako organizační tým. Už teď se těšíme na další, které se bude konat v sobotu 5. prosince – a kdo ví, možná přijde i Mikuláš se štědrou nadílkou! Přinejmenším v podobě zajímavých hostů, přednášek a obohacujících programů jednotlivých orgánů.

DATUM A ČAS

sobota, 7. 11. 2015
9:30 – 16:30

MÍSTO

Vysoká škola ekonomická v Praze
náměstí Winstona Churchilla 4
Praha

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PRACOVNÍ JAZYK
čeština/angličtina
OFICIÁLNÍ HASHTAG
#zaostřenonatebe
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky