Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Projekt Posílení veřejné kontroly v ukrajinských regionech pokračuje i v roce 2018

AMO AMO / Ed. 2. 5. 2018

V roce 2018 pokračuje projekt Posílení veřejné kontroly v ukrajinských regionech II, který bude v letech 2018-2019 více zaměřen na zvyšování povědomí o factcheckingu mezi učiteli a studenty žurnalistiky na regionálních ukrajinských univerzitách.

V průběhu dubna 2018 se na Ukrajině uskuteční tři intenzivní dvoudenní semináře „Fact-checking jako instrument boje proti manipulacím a nepravdivým informacím. Metodologie výuky“ , které povede ukrajinský koordinátor projektu Oleksandr Gorokhovský.  Semináře se uskuteční ve Lvově, Zaporoží a Kyjevě a jsou určeny pro přednášející kateder žurnalistiky regionálních ukrajinských univerzit.

Program 2018 Kyjev

Stáhnout

Program 2018 Lvov

Stáhnout

Program 2018 Záporoží

Stáhnout

Následně se uskuteční 45 seminářů pro studenty, kteří budou mít možnost si nově získané dovednosti prakticky ověřit v rámci soutěže o nejlepší factcheckingové materiály, které budou publikovány na webových stránkách projektu www.checkregion-ua.info.

Tagy
Tagy
mediální výchova 82
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky