Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Tomáš Dvořák

Tomáš Dvořák

Vedoucí PR a konferenčního servisu

ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
EVROPSKÁ OBRANNÁ A BEZPEČNOSTNÍ POLITIKA
STRATEGICKÁ KOMUNIKACE
JAZYKY
ANGLIČTINA
ITALŠTINA
POLŠTINA

Jako vedoucí PR a konferenčního servisu působí v AMO od března 2018. V rámci této pozice má na starosti komunikaci s médii a veřejností, zajišťuje organizační a logistickou podporu veřejných i uzavřených akcí AMO.

Je absolventem oboru Moderní dějiny na Fakultě filozofické Západočeské univerzity v Plzni, studoval také na italské Università per Stranieri di Perugia. V minulých letech se profesně zabýval komunikací a event managementem.

V technologické americké firmě měl na starosti podporu několika zahraničních obchodních oddělení. Je absolventem stáže na Evropském komunikačním odboru Úřadu vlády a expertních studijních programů na European Academy of Diplomacy v Polsku a Transatlantického bezpečnostního programu IRI. V současnosti je součástí demokratického networku Varšavského bezpečnostního fóra. Odborně se zabývá především evropskou obranou a bezpečnostní politikou, strategickou komunikací a historií evropské diplomacie.

Odebírejte naše novinky: