Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Hledáme projektového administrátora / administrátorku!

Kryštof Kruliš

Kryštof Kruliš
ODBORNÉ ZAMĚŘENÍ
VNITŘNÍ TRH, SPOLEČNÁ OBCHODNÍ POLITIKA A INSTITUCIONÁLNÍ OTÁZKY EU
VZTAH EU A ANGLOFONNÍCH ZEMÍ
BREXIT
JAZYKY
ANGLIČTINA
FRANCOUZŠTINA

Kryštof Kruliš je analytikem AMO se zaměřením na vnitřní trh a právo EU a vztah EU a anglofonních zemí.

V roce 2017 získal titul Ph.D. v oboru Evropské právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze, kde předtím také absolvoval summa cum laude magisterské studium v oboru Právo a právní věda. V rámci programu Socrates-Erasmus absolvoval studium ve Švédsku na Jönköping International Business School. Své druhé magisterské studium absolvoval s vyznamenáním v oboru Anglofonní studia na Metropolitní univerzitě Praha, kde následně začal přednášet.

Po ukončení právnické fakulty pracoval čtyři roky v pražské pobočce přední mezinárodní advokátní kanceláře, kde poskytoval poradenství v oboru českého práva a práva EU významným českým i zahraničním klientům ze soukromého a veřejného sektoru. Ve své právní praxi se věnuje zejména otázkám práva EU a mezinárodního práva veřejného. S AMO spolupracuje od roku 2014. V roce 2016 založil zapsaný ústav Spotřebitelské fórum a stal se předsedou jeho správní rady.

 

#Brexit lze jen stěží interpretovat jinak než jako vystavení velké nedostatečné současné podobě evropské integrace.

Kryštof Kruliš
Odebírejte naše novinky: