Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

AMO ve spolupráci s Velvyslanectvím Polské republiky v Praze a za laskavé podpory Ministerstva zahraničních věcí České republiky a Friedrich Naumann Foundation for Freedom uspořádala expertní kulatý stůl nazvaný „Summit NATO ve Walesu a česko-polská perspektiva“. Mezinárodního kulatého stolu se zúčastnilo okolo dvaceti politiků, diplomatů a bezpečnostních expertů.

Účastníci kulatého stolu se zaměřili především na zhodnocení Waleského summitu NATO a priorit České republiky a Polska v rámci tohoto vrcholného aliančního setkání. Úvodního slova se ujala velvyslankyně Polské republiky v ČR, J. E. Grażyna Bernatowicz, a dále summit reflektovali ředitel sekce Obranné politiky a strategie na Ministerstvu obrany ČR Jan Jireš, akademický ředitel berlínské Federální akademie pro bezpečnostní politiku Karl-Heinz Kamp a výzkumný pracovník Polského institutu mezinárodních vztahů Wojciech Lorenz.

DATUM A ČAS

Úterý 14. října 2015
12:00-14:00

MÍSTO

Velvyslanectví Polské republiky v Praze

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Velvyslanectví Polské republiky v Praze, MZV ČR, Friedrich Naumann Foundation for Freedom
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: