Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) a Asociace pro podporu demokracie a lidských práv (DEMAS) ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR, Evropskou komisí a Evropskou službou pro vnější akci pořádají jednodenní setkání čtvrté pracovní skupiny ‚Contacts between People‚ v rámci Eastern Partnership Civil Society Forum.

 

Setkání se uskuteční při příležitosti a v předvečer summitu ministrů zahraničních věcí Visegrádské skupiny, baltských zemí, zemí Východního partnerství a dánského předsednictví a Catherine Ashtonové, vysoké představitelky EU pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku, a Štefana Füleho, evropského komisaře pro rozšíření a politiku sousedství. Summit se koná v pondělí 5. března 2012 v Praze.

V rámci čtyř pracovních skupin (mládež, vzdělání, výzkum a kultura; cíle a programy VP v nové finanční perspektivě EU po roce 2014; právní rámec spolupráce EU a VP; překážky mobilitě a liberalizace víz) budou vypracována doporučení, která se oficiálně předají ministrům jako podklad pro jejich jednání.

DATUM A ČAS

pátek
3. březen 2012

MÍSTO

Ministerstvo zahraničních věcí ČR
Loretánské náměstí 5
Praha 1

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Asociace pro podporu demokracie a lidských práv (DEMAS), Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Evropská komise a Evropská služba pro vnější akci
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky