Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

O AMO

AMO je nevládní nezisková organizace založená v roce 1997 za účelem výzkumu a vzdělávání v oblasti mezinárodních vztahů. Základním posláním AMO je přispívat k hlubšímu porozumění mezinárodnímu dění. Poskytujeme prostor pro vyjadřování a realizaci idejí, myšlenek a projektů sloužících k rozvoji vzdělanosti, porozumění a tolerance mezi lidmi.

Factsheet

Stáhnout

AMO je jedinečnou transparentní platformou, která zprostředkovává dialog mezi zástupci široké veřejnosti, akademické sféry, občanského sektoru, politiky a byznysu. Dlouhodobě podporuje zájem občanů České republiky o mezinárodní otázky a poskytuje informace nezbytné pro utváření vlastního názoru na současné dění doma i ve světě.

AMO:

 

AMO je od roku 2014 zapsaným spolkem, který má dnes 106 individuálních členů. Přečtěte si naše stanovy.

Stanovy

Stáhnout

SPRÁVNÍ RADA AMO

Správní rada je statutárním zástupcem spolku. Její primární funkcí je kontrola činnosti a hospodaření organizace. Správní rada jmenuje ředitele/ředitelku organizace, který/á je dále zplnomocněn/á k jednání jménem spolku navenek.