Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Vnější vztahy Evropské unie

Michal Thim Michal Thim / Ed. 4. 3. 2016

Asociace pro mezinárodní otázky pořádala 12. prosince 2007 svou první studentskou vědeckou konferenci na téma vnějších vztahů Evropské unie v prostorách Institutu CEELI na Vinohradech. Během první části akce dostali šanci prezentovat své příspěvky vybraní studenti českých středních škol, účastnící se Pražského studentského summitu.

Ve druhé části přednesli své příspěvky čtyři univerzitní studenti, Matyáš Vitík z Vysoké školy ekonomické v Praze (téma Evropská unie – globální hráč nebo hračka?), Roman Badík z Palackého univerzity v Olomouci (Vztahy mezi EU a zeměmi ACP: Partnerství mezi (ne)rovnými), Lukáš Tichý z Metropolitní univerzity Praha (Problematika energie ve vztazích Evropské unie a Ruské federace) a Petr Fojtík z Ostravské univerzity (Západní Balkán v procesu příprav k vstupu do Evropské unie). Výstup z konference představuje sborník čtyř příspěvků z druhého panelu.

CONFERENCE REPORT Ke stažení

Vnější vztahy Evropské unie
Tagy
Tagy
Evropa 3439
Evropská unie 2181
Postsovětský prostor 427
Rusko 1333
Západní Balkán 86
mezinárodní bezpečnost 1399
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: