Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Oslavy Česko-německého fondu budoucnosti

AMO AMO / Ed. 16. 7. 2018
Oslavy Česko-německého fondu budoucnosti
foto ČESKO-NĚMECKÝ FOND BUDOUCNOSTI

AMO se zúčastnila oslav 20. výročí Česko-německého fondu budoucnosti, které vyvrcholily sousedskou slavností na Mánesově mostě v Praze, kde prezentovala svou činnost široké veřejnosti.

Od roku 2008 je AMO spoluorganizátorem prestižního Česko-německého programu pro mladé profesionály (CGYPP), kterého se za posledních 10 let zúčastnilo více než 100 Čechů a Němců, kteří tak tvoří aktivní síť mladých lidí s pracovními zkušenostmi z různých oborů, zejména médií, byznysu, neziskového sektoru a státní správy.

Mimoto AMO každoročně pořádá veřejné debaty i uzavřená expertní setkání k česko-německým vztahům, na toto téma také rozsáhle publikuje a komentuje v médiích. Naší hlavní odbornicí na Německo je analytička Výzkumého centra AMO Zuzana Lizcová.

Také v rámci svých vzdělávacích projektů AMO přispívá k prohlubování česko-německých vztahů, a to díky zapojení německých studentů do mezinárodního modelu Pražského studentského summitu v posledních dvou letech.

Fotografie ze sousedské slavnosti naleznete zde.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: