Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Podporujeme mediální výchovu v běloruských školách

AMO AMO / Ed. 11. 8. 2018
Podporujeme mediální výchovu v běloruských školách
foto AMO

AMO společně s dalšími partnery zahájila projekt, který má za cíl posílit mediální gramotnost uvnitř běloruské společnosti.

Umět správně vyhodnotit informace, rozpoznat mediální zkreslení a najít si správné zdroje, je pro dnešní společnost klíčové. AMO proto zahájila projekt, který podporuje integraci mediální výchovy do běloruského vzdělávacího systému.

Běloruští učitelé středních a základních škol díky němu absolvují řadu seminářů i studijních cest, které by jim měly ve výuce mediální gramotnosti pomoci. V příštích měsících také plánujeme zpracování analytické zprávy, pravidelnou publikaci tematických článků v médiích, či přípravu elektronického distančního kurzu.

Projekt Mediální gramotnost a mediální výchova v Bělorusku probíhá díky podpoře z Programu transformační spolupráce Ministerstva zahraničních věcí České republiky ve spolupráci s Běloruským národním institutem vzdělávání (NIO), portálem Nastaunik a českými základními školami Vratislavova Praha a Poběžovice.

Tagy
Tagy
Bělorusko 250
mediální výchova 89
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: