Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Hledáme projektového administrátora / administrátorku!

Konference „Vnitřní systém zabezpečení kvality vzdělávání ve školách“

AMO AMO / Ed. 30. 10. 2018
Konference "Vnitřní systém zabezpečení kvality vzdělávání ve školách"

Asociace pro mezinárodní otázky se ve spolupráci s Českou školní inspekcí podílela na organizaci konference "Vnitřní systém zabezpečení kvality vzdělávání ve školách", která se uskutečnila ve středu 24. 10. 2018 na Drahomanově národní pedagogické univerzitě v Kyjevě.

Na konferenci  vystoupil  náměstek ministra školství Ukrajiny Pavlo Chobzej, ředitel Služby kvality vzdělávání R. Gurak, rektor Drahomanovy univerzity V. Andrušenko, náměstek České školní inspekce Ondřej Andrys a Lucie Hanzlíčková ze ZÚ ČR v Kyjevě.

Cílem akce bylo diskutovat kritéria kvalitní školy, které bude možné využít i pro autoevaluaci škol. Po plenárním zasedání jednaly pracovní skupiny k jednotlivým kritériím a dvě skupiny tvořené žáky a aktivními rodiči. Prostřednictvím online konference se zapojili i experti z Kramatorsku, Lvova, Sum a Chersonu.

Konference se uskutečnila v rámci projektu Rozvoj systému hodnocení kvality na Ukrajině, který je podpořen Českou rozvojovou agenturou.

Tagy
Tagy
Ukrajina 1149
vzdělávání 397
Česká republika 2796
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: