Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidej se k nám! Hledá se PR & EVENT MANAŽER/KA

Tendencii v razvitii Vostochnogo partnerstva

Nikola Karasová Nikola Karasová / Ed. 10. 5. 2016
Tendencii v razvitii Vostochnogo partnerstva

Ruský překlad studie Víta Dostála, Nikoly Karasové a Václava Lídla zabývající se Východním partnerstvím, která shrnuje výsledky mezinárodního výzkumného projektu zaměřeného na tuto unijní politiku. Cílem výzkumného projektu bylo zmapovat myšlenky, názory a vize významných zúčastněných stran pocházejících z členských zemí V4 a partnerských zemí Východního partnerství

Publikace je ruským překladem studie Trends of Eastern Partnership, která byla vydána za podpory Mezinárodního visegrádského fondu. Je součástí projektu Trendy Východního partnerství implementovaného AMO společně s Slovak Foreign Policy Association – SFPA (Slovensko), Center for EU Enlargement Studies – CENS (Maďarsko), The Kosciuszko Institute (Polsko), Institute of World Policy (Ukrajina), Caucasian Institute for Economic and Social Research – CIESR (Gruzie), Foreign Policy Association of Moldova – APE (Moldavsko), Analytical Centre on Globalization and Regional Cooperation – ACGRC (Arménie), Center for National and International Studies – CNIS (Ázerbajdžán) a nezávislého experta z Běloruska.

KNIHA Ke stažení

Tendencii v razvitii Vostochnogo partnerstva
Nikola Karasová, Vít Dostál, Václav Lídl Stáhnout
Tagy
Tagy
Bělorusko 235
Evropa 3113
Evropská unie 1991
Postsovětský prostor 427
Východní partnerství 205
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky