Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

AMO v Bruselu a Praze představila výsledky projektu Trendy visegrádských evropských politik

AMO AMO / Ed. 30. 11. 2017
AMO v Bruselu a Praze představila výsledky projektu Trendy visegrádských evropských politik

V Praze a v Bruselu proběhly prezentace výsledků mezinárodního projektu, který zkoumá postoje zemí V4 k budoucnosti EU na základě postojů evropský politických elit zemí V4.

Hlavní závěry projektu Trends of Visegrad European Policy naleznete v research paperu, jehož autory jsou ředitel Výzkumného centra AMO Vít Dostál a Zsuzsannou Végh (Evropské univerzita Viadrina), a na na nově spuštěném webu.

Vít Dostál (AMO), Tomáš Madleňák, (Slovak Foreign Policy Association), Marta Przywała (Kościuszko Institute) a Zsuzsanna Végh (Evropské univerzita Viadrina), kteří se na výzkumu podíleli, představili hlavní zjištění v rámci expertního kulatého stolu, který jsme pořádali v Bruselu.


České výsledky výzkumu byly prezentoval Vít Dostál také v Praze, a to v rámci debaty, která se zabývala českou evropskou politikou po volbách.

AMO realizuje projekt společně s Centre for European Neighborhood Studies na Středoevropské univerzitě, Slovak Foreign Policy Association a Koszciuszko Institute, a to díky podpoře Konrad Adenauer Stiftung a Wilfried Martens Centre for European Studies.

Tagy
Tagy
Visegrádská skupina 462
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky