Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) hledá PROJEKTOVÉHO MANAŽERA / PROJEKTOVOU MANAŽERKU

AMO spouští nový projekt Trendy visegrádských evropských politik

AMO AMO / Ed. 5. 6. 2017

AMO spouští nový mezinárodní projekt, který bude zkoumat postoje tvůrců trendů evropských politik (politiků, diplomatů, novinářů a expertů) ze zemí V4.

Projekt navazuje na předchozí průzkumy Trendy české zahraniční politiky, Trendy české evropské politiky, Trendy Východního partnerství a Trendy visegrádských zahraničních politik.

Na základě průzkumu bude zjišťovat, zda existují nové oblasti pro spolupráci V4 v rámci evropských politik, a ve kterých otázkách naopak nelze mít nadměrné očekávání. Výsledky by měly pomoci budovat novou pozitivní agendu. Měly by také zahájit novou diskusi o budoucnosti V4, založenou na datech. Hlavní závěry budou společně s celou publikací představeny na podzim tohoto roku.

AMO realizuje projekt díky podpoře Konrad Adenauer Stiftung. Zahraničními partnery jsou Centre for European Neighborhood Studies na Středoevropské univerzitě (Budapešť), Slovak Foreign Policy Association (Bratislava) a Koszciuszko Institute (Krakov).

Tagy
Tagy
Evropská unie 2044
Maďarsko 186
Polsko 746
Slovensko 196
Visegrádská skupina 473
Česká republika 2507
česká evropská politika 642
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: