Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidej se k nám: AMO hledá stážistky/stážisty pro čínské projekty

AMO spouští nový projekt Trendy visegrádských evropských politik

AMO AMO / Ed. 5. 6. 2017

AMO spouští nový mezinárodní projekt, který bude zkoumat postoje tvůrců trendů evropských politik (politiků, diplomatů, novinářů a expertů) ze zemí V4.

Projekt navazuje na předchozí průzkumy Trendy české zahraniční politiky, Trendy české evropské politiky, Trendy Východního partnerství a Trendy visegrádských zahraničních politik.

Na základě průzkumu bude zjišťovat, zda existují nové oblasti pro spolupráci V4 v rámci evropských politik, a ve kterých otázkách naopak nelze mít nadměrné očekávání. Výsledky by měly pomoci budovat novou pozitivní agendu. Měly by také zahájit novou diskusi o budoucnosti V4, založenou na datech. Hlavní závěry budou společně s celou publikací představeny na podzim tohoto roku.

AMO realizuje projekt díky podpoře Konrad Adenauer Stiftung. Zahraničními partnery jsou Centre for European Neighborhood Studies na Středoevropské univerzitě (Budapešť), Slovak Foreign Policy Association (Bratislava) a Koszciuszko Institute (Krakov).

Tagy
Tagy
Evropská unie 2184
Maďarsko 224
Polsko 835
Slovensko 212
Visegrádská skupina 529
Česká republika 2768
česká evropská politika 780
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: