Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Hledáme finanční koordinátorku/finančního koordinátora

Třetím přípravným setkáním vstoupil Summit do nového kalendářního roku

AMO AMO / Ed. 10. 2. 2016
Třetím přípravným setkáním vstoupil Summit do nového kalendářního roku

Třetím přípravným setkáním v rámci XXI. ročníku vykročil náš projekt úspěšně vstříc novému roku 2016. Ten jsme odstartovali velmi vydařenou panelovou diskuzí na téma informační války, následovanou neméně přínosnými dotazy z publika. Našimi hosty tentokrát byli:

 

[amo_document name=“Fotografie z 3. přípravného setkání“ url=“https://www.flickr.com/photos/128999833@N03/albums/72157663592042522″]

Po skončení debaty následovaly plenární projevy našich účastníků, a to rovněž k tématu informační války – avšak z pohledu států, které na projektu zastupují. Odpoledne se program již tradičně přesunul do jednotlivých orgánů. Program tohoto setkání byl doplněn o páteční návštěvu vydavatelství Economia a.s. a lidskoprávní biograf.

Tímto bychom chtěli naše účastníky požádat, aby nezapomněli vyplnit zpětnou vazbu, která nám značně pomáhá celý projekt nadále zlepšovat. V pořadí čtvrté přípravné setkání se uskuteční 13. února. Zatím na viděnou!

 

Tagy
Tagy
21. ročník Pražského studentského summitu 127
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz