Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se ke Klimatýmu: hledáme nové analytiky a analytičky

Soutěžte s Ministerstvem zahraničních věcí ČR

AMO AMO / Ed. 7. 3. 2018
Soutěžte s Ministerstvem zahraničních věcí ČR

Česká republika v současné době předsedá Hospodářské a sociální radě OSN (ECOSOC) a ve dnech 26.–27. března se v Praze koná Přípravné zasedání ECOSOC k prioritnímu tématu českého předsednictví, které zní „Towards sustainable, resilient and inclusive societies through participation of all“. Zasedání se v Praze zúčastní zástupci členských států ECOSOC a dalších zemí OSN.

Delegáti Pražského studentského summitu se mohou ucházet o možnost účasti na tomto zasedání OSN. Ministerstvo zahraničních věcí umožní zúčastnit se zasedání jednomu delegátovi či delegátce, který přijde s nejlepším námětem na aktivitu OSN týkající se prioritního tématu předsednictví ČR v ECOSOC. Vítány jsou originální nápady na konkrétní aktivity či projekty, které upozorní na význam zapojování občanů do rozhodování o věcech veřejných z hlediska udržitelného rozvoje a budou mít praktický přínos pro sdílení dobré praxe mezi státy.

Svůj návrh představte a zdůvodněte v krátké úvaze, jejíž délka nepřesáhne 2 000 znaků vč. mezer. Autor nebo autorka nejlepšího příspěvku bude vybrán, aby se zúčastnil či zúčastnila Přípravného zasedání ECOSOC v Praze.

Své úvahy prosím zasílejte na adresu jakub.kopriva@amo.cz do 15. března 2018.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: