Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se ke Klimatýmu: hledáme nové analytiky a analytičky

Dvoudenní simulace Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě

AMO AMO / Ed. 2. 5. 2017
Dvoudenní simulace Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě

Otevíráme přihlašování na dvoudenní simulaci Organizace pro bezpečnosti a spolupráci v Evropě pro všechny středoškolské i vysokoškolské studenty.

Ve dnech 18.-19. května se v Praze uskuteční OBSE Security Days, během kterých proběhne simulace pro středoškolské a vysokoškolské studenty. Účastníci budou mít možnost poznat reálné jednání Organizace pro bezpečnost a spolupráce v Evropě a během něj se setkat s generálním tajemníkem OBSE. Událost je otevřena všem studentům z České republiky a předchozí účast na Pražském studentském summitu není podmínkou.

Ve čtvrtek 18. května proběhne setkání s hosty a odborné přednášky. Následovat bude diplomatické jednání studentů zastupujících členské státy OBSE, kde se studenti zaměří především na problematiku informační války, propagandy a boje s ní. Cílem je přijít s efektivním řešením, jak se informační válce bránit. V týž den se setkají účastníci s představiteli OBSE během večerní recepce. Následující den budou moci  shlédnout reálné jednání OBSE v prostorách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Přihlašovat se mohou středoškolští i vysokoškolští studenti od 1. května 2017 na tomto odkaze. Každý z účastníků si po ukončení registrací bude moci zvolit stát, který je reálně členem Organizace pro bezpečnosti a spolupráci v Evropě. Jednání bude probíhat v českém jazyce. Obědy a ubytování pro mimopražské studenty hradíme, účast na simulaci není zpoplatněna.

Tagy
Tagy
Evropa 3419
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: