Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Dvoudenní simulace Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě

AMO AMO / Ed. 2. 5. 2017
Dvoudenní simulace Organizace pro bezpečnost a spolupráci v Evropě

Otevíráme přihlašování na dvoudenní simulaci Organizace pro bezpečnosti a spolupráci v Evropě pro všechny středoškolské i vysokoškolské studenty.

Ve dnech 18.-19. května se v Praze uskuteční OBSE Security Days, během kterých proběhne simulace pro středoškolské a vysokoškolské studenty. Účastníci budou mít možnost poznat reálné jednání Organizace pro bezpečnost a spolupráce v Evropě a během něj se setkat s generálním tajemníkem OBSE. Událost je otevřena všem studentům z České republiky a předchozí účast na Pražském studentském summitu není podmínkou.

Ve čtvrtek 18. května proběhne setkání s hosty a odborné přednášky. Následovat bude diplomatické jednání studentů zastupujících členské státy OBSE, kde se studenti zaměří především na problematiku informační války, propagandy a boje s ní. Cílem je přijít s efektivním řešením, jak se informační válce bránit. V týž den se setkají účastníci s představiteli OBSE během večerní recepce. Následující den budou moci  shlédnout reálné jednání OBSE v prostorách Ministerstva zahraničních věcí České republiky.

Přihlašovat se mohou středoškolští i vysokoškolští studenti od 1. května 2017 na tomto odkaze. Každý z účastníků si po ukončení registrací bude moci zvolit stát, který je reálně členem Organizace pro bezpečnosti a spolupráci v Evropě. Jednání bude probíhat v českém jazyce. Obědy a ubytování pro mimopražské studenty hradíme, účast na simulaci není zpoplatněna.

Tagy
Tagy
22. ročník Pražského studentského summitu 141
Evropa 3216
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: