Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Proběhla Závěrečná konference XXI. ročníku

AMO AMO / Ed. 16. 5. 2016
Proběhla Závěrečná konference XXI. ročníku

V pátek 1. dubna začala v hotelu Ambassador - Zlatá husa na Václavském náměstí a pokračovala přes víkend až do pondělí 4. dubna v Kongresovém centru na Vyšehradě. Účastníci během ní měli možnost potkat zajímavé hosty i zúročit to, co se naučili v průběhu roku.

Během slavnostního zahájení promluvil k více než 300 studentům z celé České republiky a 5 dalších států například poslanec a exministr Karel Schwarzenberg, europoslankyně Dita Charanzová, ředitel Lékařů bez hranic Pavel Gruber, spisovatel Michal Horáček nebo filozof Jan Sokol. Projevy tak poskytly širokou paletu témat, které měly účastníky obohatit nejen v duchu projektu, ale i pro jejich další život.

Prohlédněte si celý program slavnostního zahájení konference XXI. ročníku.

V průběhu jednacích dní se účastníci v jednotlivých modelech a orgánech snažili prosadit zájmy zastupovaného státu. Ozvláštněním celodenního vyjednávání byla pro zástupce v Hospodářském a finančním výboru (ECOFIN) Modelu OSN návštěva guvernéra České národní banky Miroslav Singera a pro státníky v Modelu EU setkání s tiskovou mluvčí Zastoupení Evropské komise v ČR Karolinou Kottovou.

Výstupy z jednání si už brzy budete moci prohlédnout.

Celá Závěrečná konference byla završením celoročního snažení projektu, který každý rok vzdělává více než 300 studentů středních i vysokých škol o nejpalčivějších světových problémech dneška.

Fotografie můžete nalézt zde.

Spolu s ukončením konference byl oficiálně uzavřen i XXI. ročník Pražského studentského summitu. Už nyní se ale začíná připravovat XXII. ročník. Chcete být součástí organizačního týmu a vzdělávat se, poznávat nové lidi a rozvíjet se, ale i zažít spoustu zábavy? Přihlaste se.

Tagy
Tagy
21. ročník Pražského studentského summitu 127
22. ročník Pražského studentského summitu 141
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: