Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se ke Klimatýmu: hledáme nové analytiky a analytičky

Pražský studentský summit se připravuje na poslední přípravné setkání

AMO AMO / Ed. 18. 2. 2018
Pražský studentský summit se připravuje na poslední přípravné setkání
foto AMO

V sobotu 27. ledna proběhlo IV. přípravné setkání Pražského studentského summitu, projektu pro více než 300 středoškoláků a vysokoškoláků z celé České republiky. Účastníci mohli navštívit semináře zaměřené na tématiku konfliktů a také simulovat jednání nejdůležitějších mezinárodních organizací.

Účastníci si mezi semináři mohli vybrat například „Co s miliony lidí přicházejícími do Evropy?“ s Věrou Honuskovou, vyučující na Právnické fakultě Univerzity Karlovy nebo si poslechnout generála nadpraporčíka v záloze Miroslava Žižku, který promluvil o důležitosti členství v mezinárodních organizacích.

Celý program k dispozici zde.

Novinkou tohoto přípravného setkání byla i simulace v dopolední části, které se mohli zúčastnit všichni studenti, kteří chtěli již nyní ještě více prohlubovat své vyjednávací dovednosti. Pro všechny pak přijde klíčová část pro zúročení všech dovedností na závěrečné konferenci v březnu 2018.

Páté a zároveň poslední přípravné setkání bude zaměřené na různá témata v mezinárodních vztazích, účastníci si jako vždy budou moci vybrat mezi několika semináři.

Podívejte se na projektové noviny Chronicle.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: