Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Moderní trendy provází i oblast financí

AMO AMO / Ed. 31. 3. 2017

Moderní oblečení a účes, nejnovější mobilní telefon a další technologie. To jsou hlavní znaky mladé generace dnešní doby. Nemusí ovšem jít jenom o oslnění svých vrstevníků, ale také o praktické pomůcky, které mladým pomohou při pobytu v zahraničí, ať už půjde o studium, stáž nebo turistiku. Proč toho nedosáhnout třeba díky inovativním bankovním službám, které nabízí studentský účet od Komerční banky (KB)?

1. Platební karta – vyjádři svoji osobnost

Mít platební kartu dnes není nic mimořádného. Ale platit kartou, která dokresluje vaši image, to je něco jiného. A právě to vám KB nabízí. Vytvořte si svůj vlastní design! Zvolte si fotku, nakreslete obrázek, vytvořte graficky něco zajímavého nebo šíleného a banka vám z toho vyrobí vaši unikátní kartu, se kterou zabodujete. Karta, včetně vlastního designu, je zadarmo stejně jako výběry ze všech KB bankomatů.

2. Ohromte placením mobilem

Pokud vám vlastní design karty přijde málo, máme tu něco, čím přátele skutečně uzemníte. Plaťte bezkontaktně svým vlastním mobilem. Budete patřit mezi jedny z mála, kteří u nás tuto novinku od KB využívají. Určitě se všichni v partě pobavíte, až na vás bude prodavačka překvapeně koukat, protože mobilem u ní ještě nikdo neplatil.

3. Chraňte data ve svém telefonu

Mladá generace patří ke skupině, která v hojné míře používá mobilní telefon i k ovládání svého bankovního účtu. Protože opatrnosti nikdy není dost, Komerční banka přidala i do mobilního bankovnictví bezpečnostní software Trusteer od IBM. Bezpečí ve všech oblastech je totiž stále aktuálnějším tématem. Žádná jiná banka v ČR vás takto neochrání.

4. Banka v hodinkách

Další vychytávkou od KB je možnost mít informace o svém účtu v chytrých hodinkách – Apple Watch. To, že se k bankovnímu účtu můžete přihlásit v mobilu, začíná být pomalu standard. Ale prostřednictvím hodinek?

5. Se studentským účtem od KB získáte ty nejlepší služby

Věřte nebo ne, ale tohle ještě zdaleka není vše, co vám může tento účet nabídnout, Nejen, že nic nestojí, ale máte-li platný ISIC průkaz, ještě od banky při založení účtu dostanete 350 Kč. A zapomenout nesmíme ani na další z vychytávek – s novějšími iPhony a některými telefony s operačním systémem Android se do banky přihlásíte i pouhým otiskem prstu.

Buďte připraveni na vše, co vás může potkat v ČR i v zahraničí, a jděte společně s moderní dobou. Požádejte o účet G2 on-line na www.kb-online.cz .

Tagy
Tagy
22. ročník Pražského studentského summitu 141
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky