Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se ke Klimatýmu: hledáme nové analytiky a analytičky

Čtvrtý workshop a šestá vlna

Vojtěch Obuškevič Vojtěch Obuškevič / Ed. 23. 2. 2022
Čtvrtý workshop a šestá vlna

Čtvrtý workshop Pražského studentského summitu byl poznamenán šestou vlnou koronavirové pandemie. V týdnu před přípravným setkáním byla kvůli karanténě nebo izolaci ze hry vyřazena zhruba polovina přípravného týmu, i přes toto oslabení se ale podařilo uskutečnit prezenční workshop na VŠE s kvalitním programem.

Jako hosté vystoupili například ředitelka české pobočky organizace Lékaři bez hranic Sylva Horáková, prezident Hospodářské komory Vladimír dlouhý, investigativní novinářka Pavla Holcová nebo Luboš Veselý, český diplomat vyhoštěný z Ruska. Kromě zmiňovaných seminářů se delegátky a delegáti mohli zúčastnit také minisimulace na téma Suezská krize. 

V odpolední části se pak orgány často pustily do jednání o nejrůznějších tématech, aby měli účastnice a účastníci možnost se dobře připravit na blížící se závěrečnou konferenci. Vše proběhlo za přísných protiepidemických pravidel, která se podle všeho vyplatila. I přes nepříznivou situaci se workshop povedl, o čemž svědčí i delegátská zpětná vazba. Poslední, pátý, workshop proběhne už 26. února a jeho dopolední část bude tentokrát věnována tématům souvisejícím s Evropskou unií. 

Tagy
Tagy
Back Office Pražský studentský summit 1
Vedení Pražského studentského summitu 2
Česká republika 2757
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: