Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Co se světem po ekonomické krizi?

AMO AMO / Ed. 13. 3. 2016
Co se světem po ekonomické krizi?

Posledním přípravným setkáním XXI. ročníku se jako červená nit bude prolínat téma momentální světové situace po ekonomické krizi.

Celodenní program bude zahájen panelovou debatou na zmíněné téma, v rámci níž vystoupí profesor Oldřich Dědek z Institutu ekonomických studií Univerzity Karlovy, Aleš Chmelař z Úřadu vlády ČR, členka představenstva IBM pro Česko a Slovensko Milena Jabůrková a v neposlední řadě i Karel Havlíček z Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. O moderování celé debaty se postará Jana Votavová, koordinátorka Národního parlamentu dětí a mládeže.

Mrkněte na kompletní program dopolední části zde!

Stáhnout

Tím však téma vyčerpáno nebude. Řada totiž přijde na naše delegáty – hned 10 z nich bude mít možnost vystoupit před ostatními se svými dvouminutovými projevy, ve kterých budou mluvit o tom, jak do budoucna podobným hospodářským krizím předcházet. U projevů nakonec ještě chvíli zůstaneme – budeme totiž losovat, kdo bude mít za který stát na starost úvodní projev v rámci slavnostního zahájení konference!

Pokud se přípravného setkání sami neúčastníte, můžete jeho průběh sledovat prostřednictvím našich sociálních sítí, a to na Facebooku, Twitteru a Instagramu.

Na viděnou v sobotu – ať už fyzicky, nebo virtuálně!

Tagy
Tagy
21. ročník Pražského studentského summitu 127
vzdělávání 386
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky