Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Do týmu čínských projektů hledáme projektového manažera/manažerku.

Zapoj se do podzimního studentského programu Mezinárodní bezpečnost a současné výzvy pro NATO

AMO AMO / Ed. 16. 12. 2019
Zapoj se do podzimního studentského programu Mezinárodní bezpečnost a současné výzvy pro NATO

Zajímá tě současný bezpečnostní vývoj v Česku i ve světe? Chceš se dozvědět, co jsou hlavní body současné strategie NATO? Chceš představit svůj pohled na bezpečnost i budoucnost NATO odborníkům a českým decision-makerům? Vidíš svou budoucnost v oblasti bezpečnostní politiky? Přihlas se do našeho podzimního programu Mezinárodní bezpečnost a současné výzvy pro NATO.

Účastníci programu se v průběhu podzimu 2019 zúčastní série specializovaných workshopů v Brně a v Praze. V průběhu seminářů pod vedením předních expertů rozšíří své znalosti o současných bezpečnostních výzvách a možnostech jejich řešení. Na závěr programu pak studenti vypracují společné policy memo (doporučení pro tvorbu politiky), které v prosinci představí na uzavřeném kulatém stole odborníkům a osobám, které se aktivně podílejí na formování české zahraniční a bezpečnostní politiky. Zároveň získají účastníci možnost uspořádat s podporou AMO veřejnou besedu na vybrané bezpečnostní téma v místě svého bydliště a představit tak své názory na bezpečnostní problematiku i širší veřejnosti. Účastníci dostanou na závěr programu certifikát o úspěšném absolvování.

Kdo se může přihlásit?

Studenti a studentky středních a vysokých škol ve věku 17-23 let.

Přihlášení:

Pošlete do 25. srpna 2019 své údaje (jméno, příjmení, datum narození, město bydliště a název školy) spolu se stručnou odpovědí na otázku, proč se chcete programu zúčastnit, na adresu karolina.lahucka@amo.cz. Do předmětu vložte „Přihláška NATO“.

Vybraným kandidátům se ozveme do 31. srpna 2019 s podrobnostmi. Úvodní setkání vybraných studentů proběhne v první polovině září.

Plakát k akci.

 

Kontaktní osoba: Karolína Lahučká, projektová koordinátorka – karolina.lahucka@amo.cz , 723 410 578

Program vzniká s podporou Odboru veřejné diplomacie Severoatlantické aliance (NATO).

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: