Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Instagramová kampaň „Máme NATO!“

AMO AMO / Ed. 16. 5. 2019
Instagramová kampaň „Máme NATO!“

V pondělí 13. května 2019 zahajuje Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) v rámci celoročních připomínek výročí dvaceti let ČR v NATO osvětovou instagramovou kampaň „Máme NATO!“ zaměřenou na mladou generaci.

Instagramová kampaň Máme NATO! chce zcela osobní a neformální formou zprostředkovat podstatné informace o historii a fungování Severoatlantické aliance, hrdinech, misích a mýtech, které se váží k existenci této mezinárodní organizace. Instagramový profil by tak měl poukázat na smysl a hodnotu české účasti v NATO.

„Naším cílem je nejen informovat mladé o Severoatlantické alianci a oslavit 20 let od vstupu České republiky, ale i připomenout si výročí 70 let od založení NATO. Sociální síť Instagram má u nás na 2 miliony uživatelů a mladí jsou na ní více než na Facebooku, čehož chceme využít,“ uvádí ředitelka AMO Vlaďka Mušálková.

Kampaň je realizována ve spolupráci s kreativní agenturou StoryTLRS. „Mladé cílové skupině jsme se rozhodli představit NATO v prostředí, kde se cítí jako doma, tedy na Instagramu. Chtěli jsme pracovat rychle, ale zároveň co nejvíce pokrýt šíři témat, která NATO řeší. Nabourat jeho vnímání jako čistě vojenské organizace a ukázat jeho minulé, současné i budoucí úlohy a výzvy. Abychom ještě více provokovali a narušovali představu o NATO jako o drsné vojenské organizaci, rozhodli jsme se celý Instagram obléci do růžové a vést na něj ze zábavných a trochu provokativních Instastories,“ říká Creative Director ze Story TLRS Jakub Novák.

Tagy
Tagy
NATO 392
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky