Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Začátkem května uspořádá AMO ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí České republiky studentský bezpečnostní barcamp na téma NATO a česká a mezinárodní bezpečnost. Akce je určená pro studenty středních a vysokých škol ve věku 15-26 let se zájmem o mezinárodní dění a Severoatlantickou alianci.

Akce je pro všechny účastníky zdarma. Mimopražským účastníkům bude hrazeno cestovné veřejnou dopravou a v případě zájmu i ubytování v místě konání.

Studentský bezpečnostní barcamp je celodenní otevřená konference, kde se svými příspěvky může vystoupit kdokoliv. Dává tak studentům příležitost mluvit před větším publikem, setkat se a diskutovat o tématu s odborníky a osobami, které se aktivně podílejí na směřování české zahraniční a bezpečnostní politiky. Kromě příspěvků se studenti v rámci programu zapojí do série workshopů na specifická témata, kde budou moci proniknout pod vedením expertů do jednotlivých oblastí podrobněji.

Studenti se mohou do barcampu zapojit jako posluchači (aktivní diskutující a účastníci workshopů) nebo jako řečníci (s vlastním příspěvkem do dopolední části programu).

Registrace na barcamp je možná do 30. 4. 2019 přes formulář zde.

Zájemci o účast jako řečníci zároveň do 15. 4. 2019 pošlou na emailovou adresu karolina.lahucka@amo.cz krátkou anotaci plánovaného příspěvku.

Podrobnosti k programu a další informace budou průběžně zveřejňovány na webu AMO. Registrovaným účastníkům budou veškeré informace zasílány také emailem.

Ke stažení: Plakát

Stáhnout
DATUM A ČAS

úterý, 7. května 2019

10:00 – 17:00

MÍSTO

Černínský palác

Loretánské náměstí 101/5

Praha 1

POŘADATEL
Asociace pro mezinárodní otázky (AMO)
PARTNEŘI
Ministerstvo zahraničních věcí, NATO, Velvyslanectví Spojených států amerických v ČR
PRACOVNÍ JAZYK
čeština
OFICIÁLNÍ HASHTAG
myjsmeNATO
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky