Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Nové webové stránky projektu MapInfluenCE

Filip Šebok Filip Šebok / Ed. 20. 4. 2021
Nové webové stránky projektu MapInfluenCE
foto AMO

Projekt MapInfluenCE spouští zbrusu nové webové stránky. Všechny analytické výstupy od mezinárodního týmu expertů jsou teď dostupné v přehlednější a uživatelsky přívětivější formě.

Na nových stránkách klademe větší důraz na různá výzkumná témata, na která se projekt zaměřuje, od čínské propagandy a dezinformací až po souhru čínského a ruského vlivu ve střední Evropě. Veškerý výzkum dat, vzniklý v rámci projektu MapInfluenCE, je odteď dostupný v sekci datových analýz. Nový web také klade větší důraz na naše analytiky ze čtyř zemí Visegrádu, včetně jejich mediálních i jiných výstupů.

Projekt MapInfluenCE zkoumá vliv Číny, Ruska a jiných autoritářských režimů ve střední Evropě, konkrétně v Česku, Polsku, Maďarsku a na Slovensku. Komparativní povaha projektu umožňuje identifikovat, jaké strategie a nástroje Čína a Rusko používají, kde dochází k souhře a kde si naopak konkurují.

Tagy
Tagy
Rusko 1442
propaganda 323
Čína 1006
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: