Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidej se k nám: AMO hledá stážistky/stážisty pro čínské projekty

AMO ve spolupráci se zastoupení Konrad-Adenauer-Stiftung v České republice organizuje uzavřený kulatý stůl hodnotící výsledky britského referenda o setrvání v EU.

Britské referendum o členství v Evropské unii představuje zásadní událost letošního roku. V únoru se Davidu Cameronovi podařilo na Evropské radě vyjednat příslib ústupků, se kterými se dle svého dřívějšího závazku rozhodl předstoupit před voliče s otázkou, zda si přejí setrvání Spojeného království v EU. Tábory odpůrců a zastánců britského členství v EU jsou vyrovnané a lze tak očekávat velmi těsné výsledky. Hlasování bude mít zásadní vliv na další osud evropské integrace, ať už bude verdikt občanů Spojeného království kladný nebo záporný. Z těchto důvodů se AMO rozhodlo zorganizovat uzavřenou diskuzi formou pracovní snídaně, a to hned na druhý den ráno po referendu. Jeho cílem bude hovořit o bezprostředních i dlouhodobějších dopadech výsledků hlasování, o motivech, které k danému rozuzlení vedly, a o doporučeních pro Českou republiku. Na debatu naváže vydání policy paperu s doporučeními pro ČR.

DATUM A ČAS

pátek, 24. června 2016

MÍSTO

Praha

POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Konrad Adenauer Stiftung a Roklen24
PRACOVNÍ JAZYK
čeština
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: