Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Přihlaste se do 9. ročníku Česko-německého programu pro mladé profesionály!

AMO AMO / Ed. 25. 4. 2018
Přihlaste se do 9. ročníku Česko-německého programu pro mladé profesionály!

Česko-německý program pro mladé profesionály (CGYPP) spouští svůj 9. ročník.

CGYPP byl založen v roce 2008 jako mezinárodní síť mladých Čechů a Němců z akademické sféry, byznysu, médií, politiky, veřejné správy a nevládního sektoru.

Náborový plakát 9. ročníku CGYPP

Stáhnout

Kdo se může přihlásit?

Mladí profesionálové s minimálně 3letou pracovní zkušeností z České republiky nebo Německa se silným zájmem o mezisektorovou a přeshraniční spoluprácikteří mluví plynně anglicky.

 

Jak se zúčastnit?

Pošlete nám průvodní dopis v angličtině (2 stránky maximum) společně se strukturovaným CV do 16. února 2018 na zuzana.lizcova@amo.cz (Češi) nebo cf@eab-berlin.eu (Němci).

V případě přijetí Vás požádáme o uhrazení účastnického poplatku 150 EUR. CGYPP hradí zařízení programu, cestovní náklady, ubytování a stravu.

FAQ

Stáhnout

Program začíná už v dubnu prvním workshopem, který se koná v Praze! Tématem 9. ročníku jsou možnosti a výzvy digitalizace.

Projekt je realizován Asociací pro mezinárodní otázky (AMO) ve spolupráci s Evropskou akademií Berlín a podpořen Česko-německým fondem budoucnosti. Workshopy v Praze a Brně jsou pořádány s podporou Hanns Seidel Stiftung.

LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: