Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Osmý ročník projektu ALYAS uzavřela přednáška Jacopa Pepe

AMO AMO / Ed. 14. 8. 2018
Osmý ročník projektu ALYAS uzavřela přednáška Jacopa Pepe

Uskutečnila se poslední přednáška v rámci letošního ročníku programu ALYAS, který byl věnován jeho absolventům. Účastníci měli šanci si poslechnout Dr. Jacopa Pepe, který působí v berlínském zahraničně politickémn think tanku DGAP.

Dr. Pepe se ve své přednášce zaměřil na čínskou geopolitickou iniciativu Nové Hedvábné stezky a její dopady na výrobu v srdci střední Evropy. Diskutoval zejména dopad této iniciativy na ekonomické propojení mezi Německem a zeměmi V4. Přednáška se konala na střeše paláce Lucerna.

Fotografie z přednášky si můžete prohlédnout zde.

Letošní ročník projektu ALYAS byl specifický v tom, že byl věnován především rostoucí rozmanité komunitě absolventů tohoto programu. Ti se mohli se zúčastnit uzavřených diskusí s odborníky jako jsou Dr. Michito Tsuruoka z Keio University v Japonsku, který hovořil o bezpečnosti v severovýchodní Asii, Dr. Chiang Chia-Ming ze Soochowské univerzity na Tchaj-wanu, který mluvil o tamním přechodu k demokracii, nebo Dr. Jagannath Panda z Institutu obranných studií a bezpečnostních analýz z Nového Dillí, který se zaměřil na vztahy mezi Čínou a Indií.

Tagy
Tagy
Asie 594
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: