Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Začalo přijímací řízení Pražského studentského summitu!

Debatou o energetice začal projekt, který by měl zvýšit povědomí o aktuálních tématech projednávaných Evropským parlamentem

AMO AMO / Ed. 14. 11. 2016
Debatou o energetice začal projekt, který by měl zvýšit povědomí o aktuálních tématech projednávaných Evropským parlamentem
foto AMO

AMO společně se svými partnery spouští projekt, který má za cíl zvýšit povědomí o aktuálních tématech projednávaných na půdě Evropského parlamentu na regionální úrovni.

V rámci 6 kulatých stolů organizovaných v českých regionálních městech budou lokální odborníci debatovat například o digitálním trhu nebo o obchodní a klimatické politice. Výsledkem každé diskuze bude několik doporučení, která budou prostřednictvím lokálních médií představena veřejnosti.

Série začala v polovině listopadu ostravskou debatou o energetické bezpečnosti s účastí poslance Evropského parlamentu Evžena Tošenovského a předsedkyně Energetického regulačního úřadu Aleny Vitáskové.

Debaty jsou organizovány v rámci projektu Empowering Youth and Regions in the European Parliament, který pořádá AMO ve spolupráci s EurActiv.cz díky laskavé podpoře Evropského parlamentu.

Tagy
Tagy
Evropský parlament 198
Česká republika 2548
česká evropská politika 654
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: