Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Do týmu čínských projektů hledáme 2 analytiky / analytičky.

Česká zahraniční politika a volby 2006

Antonín Berdych Antonín Berdych / Ed. 13. 1. 2016
Česká zahraniční politika a volby 2006

Tento sborník se ve své první části zaměřuje na témata z oblasti zahraniční politiky, která lze nalézt v programech hlavních českých politických stran. Po prostém popisu programových principů a konkrétních návrhů následuje část, v níž se autoři zaměřili na komparaci jednotlivých programů politických stran z hlediska vybraných klíčových témat. Do druhé části knihy zařadili příspěvky externích analytiků na téma zahraniční politiky a voleb 2006. Na závěr pak autoři zařadili stěžejní kapitolu – programová doporučení pro vládu, která z voleb vzejde.

Na publikaci v následujících letech navauje výroční kniha AMO Agenda pro českou zahraniční politiku, která hodnotí zahraniční politiku ČR předchozího roku a předkládá doporučení pro rok následující.

KNIHA Ke stažení

Česká zahraniční politika a volby 2006
Antonín Berdych, Cyril Bumbálek, Filip Moravec, Jakub Kulhánek, Jan Marian, Jan Prášil, Jan Šnaidauf, Jana Hecová, Karel Svoboda, Lenka Kovačovská, Luboš Veselý, Martin Shabu, Michal Procházka, Michal Thim, Ondřej Soukup, Pavel Přikryl, Romana Lantorová, Simona Hlaváčová, Václav Nekvapil, Václav Prášil, Vít Nejedlo Stáhnout
Tagy
Tagy
volby 1346
Česká republika 2792
česká bezpečnostní politika 389
česká evropská politika 801
česká zahraniční politika 1301
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: