Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

AMO představila již jedenácté vydání Agendy pro českou zahraniční politiku

AMO AMO / Ed. 5. 4. 2017
AMO představila již jedenácté vydání Agendy pro českou zahraniční politiku

Ve středu 22. března v Braunově domě v Praze proběhla prezentace Agendy pro českou zahraniční politiku 2017 a panelová debata „Česká zahraniční politika v neklidném světě“.

Za AMO Agendu představili její editoři Vít Dostál a Tereza Jermanová. Diskuzi s Jakubem Dürrem (MZV ČR), Rudolfem Jindrákem (KPR) a Kateřinou Šafaříkovou (Respekt) moderovala ředitelka AMO Vlaďka Votavová.

Dostál obsah publikace ještě před jejím zveřejněním diskutoval na Českém rozhlase Plus a časopis Reflex také vydal upravenou verzi úvodní kapitoly. Prezentaci a s ní spojenou debatu následně reflektoval i portál EurActiv.cz.

Fotografie z události jsou dostupné na našem Facebooku.

Debata byla živě streamovaná přes Facebook a její záznam je dostupný níže.

Další představení Agendy pro českou zahraniční politiku 2017 proběhlo v pondělí 3. dubna od 17 hodin na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně, za účasti Ondřeje Krutílka, Petry Kuchyňkové a Ondřeje Lišky. Debatu „Všudypřítomná zahraniční politika: Příležitost nebo hrozba pro ČR?“ moderoval Ondřej Mocek (AMO) a Agendu za AMO představil Vít Dostál. Videozáznam živého vysílání je dostupný na Facebooku spoluorganizátora akce, Studentské Sekce IIPS.

Tagy
Tagy
Česká republika 2519
česká evropská politika 644
česká zahraniční politika 1089
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: