Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

AMO společně se svými partnery pořádá v Hradci Králové veřejnou debatu, která se bude zabývat dopady zvolení Donalda Trumpa 45. prezidentem USA.

Do 8. listopadu představovalo zvolení Donalda Trumpa pro mnohé apokalyptický scénář. Situace se sice uklidnila, ale téměř měsíc po volbách víme, že svět po nástupu nového prezidenta bude jiný. Co tedy můžeme čekat od 20. ledna 2017?

Spojené státy jsou jedním z lídrů rozvojové spolupráce, který nejvíce přispívá na udržitelný rozvoj ve světě. Bude tato politika s novým prezidentem přehodnocena? Lze čekat změnu priorit?

Donal Trump se nechal slyšet, že USA pod jeho vedením odstoupí od Pařížské dohody k Rámcové úmluvě OSN o změně klimatu. Je tento plán realistický?

Spojené státy také dosud vynikaly jako dárce podporující demokracii a lidská práva. Bude tato politika i nadále důvěryhodná mezi příjemci?

Nejen o těchto otázkách budou diskutovat naši řečníci:

  • Daniel Anýž, Newsweek
  • Jakub El-Ahmadieh, AMO
  • Barbora Vališková, Katedra politologie, FF UHK

Moderátor:

  • Petr Boháček, AMO
DATUM A ČAS

pondělí, 12. prosince 2016

17:30-19:00

MÍSTO

Filozofická fakulta UHK

náměstí Svobody 331

Hradec Králové

místnost B9

Ukázat na mapě
POŘADATEL
AMO
PARTNEŘI
Česká rozvojová agentura, pražská kancelář Heinrich-Böll-Stiftung, Eurocentrum Hradec Králové a Politologický klub FF UHK
PRACOVNÍ JAZYK
čeština
LÍBILA SE VÁM AKCE? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: