Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Agenda pro českou zahraniční politiku 2008

Antonín Berdych Antonín Berdych / Ed. 22. 3. 2017
Agenda pro českou zahraniční politiku 2008

Agenda nabízí ohlédnutí za působením České republiky na mezinárodní scéně v roce 2007 a zároveň předkládá konkrétní zahraničněpolitická doporučení ve všech důležitých oblastech. Kniha se zabývá mimo jiné Evropskou unií, transatlantickými vztahy, ekonomickou diplomacií, bezpečnostní a obrannou politikou nebo rozvojovou a transformační spoluprací.

„Kritické závěry i politická doporučení, které české veřejnosti předkládáme, nemají hlavní ambici formulovat nějaký konkrétní program, nevydáváme je za jediný správný názor. Smyslem naší práce je především otevírat politickou, veřejnou i odbornou debatu o cílech a prostředcích české zahraniční politiky. Jsme totiž přesvědčeni, že je stále velmi potřebná,“ píše v úvodu tehdejší předseda Správní rady AMO Antonín Berdych.

KNIHA Ke stažení

Agenda pro českou zahraniční politiku 2008
Antonín Berdych, Václav Nekvapil, Luboš Veselý, Ivana Jemelková, Martin Ježek, Robert Klán, Filip Moravec, Vít Nejedlo, Petr Netuka, Jan Prášil, Pavel Přikryl, Maria Staszkiewicz, Jan Šnaidauf, Martin Shabu, Michal Thim Stáhnout
Tagy
Tagy
Asie 602
Blízký Východ a severní Afrika 1278
Evropa 3445
Postsovětský prostor 427
Rusko 1425
USA 1050
Česká republika 2777
česká bezpečnostní politika 386
česká evropská politika 790
česká zahraniční politika 1282
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: