Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Asociace pro mezinárodní otázky

Vyberte si z aktuálních projektů:

Zavřít

Aktuálně:

Přidejte se k nám! Hledáme projektového administrátora / administrátorku!

Civil Society in the EU Integration of the Western Balkans

AMO AMO / Ed. 11. 8. 2018

Polský institut mezinárodních vztahů (PISM) vydává report ze společného projektu občanských organizací z Visegrádské skupiny a Západního Balkánu. Českým konzultantem publikace byl spolupracovník Výzkumného centra AMO Jiří Kocian.

Text se zaměřuje na problémy ve spolupráci mezi vládou a občanskou společností v zemích západního Balkánu v šesti vybraných oblastech spadajících pod kapitoly 23 a 24 přístupových jednání s Evropskou unií. Patří mezi ně monitoring provádění akčních plánů a strategií, otázky lidských práv, migrační a azylová politika, soudnictví a soudní systém, protikorupční politiky a činnosti a občanská výchova.

Záměrem projektu “Thinking 4 Governance” Sharing V4 experience on NGOs, CSOs and think-tanks’ interaction with administration bylo sdílení osvědčených zkušeností se spoluprací mezi organizacemi občanské společnosti a/nebo think-tanky a veřejnou správou během integračního procesu do Evropské unie. Mezi zapojenými institucemi byly subjekty ze Západního Balkánu (Albánie, Bosna a Hercegovina, Kosovo, Černá Hora, Makedonie a Srbsko) a Visegrádské skupiny (Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko). Projekt byl podpořen Mezinárodním visegrádským fondem.

KNIHA Ke stažení

Tagy
Tagy
Evropská unie 2226
Visegrádská skupina 540
Západní Balkán 87
rozvoj občanské společnosti 155
LÍBIL SE VÁM ČLÁNEK? DEJTE NÁM TO VĚDĚT.
Odesláno, děkujeme.
Máte na srdci ještě něco? Sem s tím!
  • Vyplňte prosím všechna pole. Doplňte prosím zvýrazněné položky. Stala se chyba. Kontaktujte nás prosím na info@amo.cz
Odebírejte naše novinky: